Kde seženete levné letenky USA?

USA jsou jedny z nejlidnatějších z největších zemí světa a rozprostírají se na ploše Severní Ameriky. Turisté si v této zemi přijdou opravdu na své, a to díky neuvěřitelnému počtu památek a atrakcí. Mezi nejnavštěvovanější místa patří velké americké metropole a hlavní město Washington se svým Capitolem nebo Bílým domem.

Hned za ním je v oblíbenosti New York neboli „Velké jablko“ nebo „město které nikdy nespí“. Americká města mají mnoho architektonických památek a je jen na vás které město navštívíte. Výběr je obrovský. Pokud dáváte přednost památkám přírodním, tak ani vás USA nezklamou, protože na jejích území se nachází mnoho nádherných národních parků. Do USA se zpravidla cestuje leteckou dopravou.

Letadlem do USA

Díky své rozlehlosti je letová doprava naprosto běžnou součástí zdejšího života a proto disponuje i velkým počtem letišť. Taktéž z Evropy létá do USA mnoho aerolinek každý den a není proto problém sehnat letenky do USA. Díky své vzdálenosti od Evropy jsou však lety do USA velmi drahé. Počítejte s tím, že letenky do do USA vás mohou přijít i na několik desítek tisíc korun. Hodně záleží na tom, s jakou společností poletíte a kam přesně chcete letět.Je pravidlem, že západní pobřeží USA stojí mnohem více než ostatní oblasti. Levné letenky do USA můžete získat již od 10 tisíc.

Letiště na území USA

Asi nejznámější je americké letiště Johna F. Kennedyho ležícího v New Yorku v Qeensu. Průměrně je zde za den odbaveno padesát tisíc cestujících. Letiště má celkem devět terminálů. Dalším velmi frekventovaným letištěm je Los Angeles Airport. Létá se odtud hlavně do zemí Latinské Ameriky.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *